ВИБАЧТЕ, НА ДАНИЙ ЧАС МЕХЕНДІ НЕ РОБИМО.

МОЖЛИВО ЗАЦІКАВЛЯТЬ ІНШІ ПОСЛУГИ

Тату хною Львів

Мехенді, менді, урду або хінді – це розпис хною по тілу. Це тимчасове тату на тілі, яке на відміну від звичайних татуювань не залишиться з вами на все життя, але збережеться значно довше ніж аквагрим або альтернативні малюнки по тілу. Протриматися мехенді може від декількох днів до трьох тижнів, все залежить від вашого бажання і догляду за малюнком. Мехенді найбільш поширене в Індії, арабських країнах, Малайзії, Африці та Індонезії. Мехенді Львів так само почало набувати популярності і в даний час користується великим попитом.

Тату хною Львів ціна коливається в середньому від 50 до 100 грн за малюнок розміром не більше долоньки.

mehendy_02

Що таке хна для мехенді? З чого вона виготовляється? Чи не шкідлива хна і чи не викличе алергійних реакцій?

Хна, якою роблять тимчасове тату – це багаторічна рослина. саме в листі цієї рослини і міститься барвник, яким роблять причуд ліві орнаменти на тілі. Колір барвника є виключно від помаранчевого до злегка червонуватого. Для мехенді використовують листя, яке росте на найвищих гілках, їх збирають під час цвітіння, висушують і згодом перетирають в порошок, з якого робиться паста для нанесення візерунка. А ось листя, що знаходиться на нижніх гілках використовують для відомої фарби для волосся. Вони мають більш грубий помол і менш яскраве забарвлення, тому використовувати таку хну для розпису на тілі не вдасться.

Для зберігання хни використовують вакуумне пакування, так як порошок досить швидко псується.

Окрім фарбування волосся та розпису по тілу, рослину використовують у різноманітних лікарських цілях, від обробки ран,  до лікування захворювань кісток та головних болів.

У зв’язку з цих хна – абсолютно безпечний, та навіть корисний для шкіри матеріал. Проте не варто забувати, що в даний момент тату хною Львів пропонують не лише класичного помаранчово-червонуватого кольору, а усіх можливих кольорів, в тому числі і чорного. Це вже не натуральна хна для мехенді, в хна з додаванням штучних барвників. Якщо ви впевнені що у вас не виникне алергії на такий матеріал, то можете спробувати кольорові малюнки, проте все ж варто зробити пробу на алергію.

x_b3e021b0

 

Що робити якщо малюнок хною набрид або почав зніматись нерівномірно?

У разі якщо вам треба терміново позбутись усього малюнку або його залишків, просто розпарте місце з тимчасовим тату у добре теплій воді, а потім гарно потріть малюнок жорсткою мочалкою, або скрабом для тіла. також допомагає перекис водню. Потріть залишки малюнку аптечним розчином.

mehendi

На які частини тіла можна наносити тату хною у Львові?

Класичне мехенді наноситься на стопи та долоні. Саме тут малюнок буде самим яскравим і при правильному догляді протримається найдовше.

Гірше всього малюнок проявляється на ніжній шкірі під коліном та на внутрішній частині ліктя.

Якщо ви плануєте нанести малюнок на спину або живіт, то маєте знати, що на цих місцях натуральна хна буде мати чіткий, проте не яскраво виражений колір більш пастельного відтінку.

На руках та ногах хна проявляється досить добре і має досить темний відтінок. Тому вибір за вами!

lampa

Як довго буде триматись тимчасове тату хною?

У Львові тату хною можна зробити майже в кожному салоні, проте терміни носки у вс

іх різні. Чому? Тому що терміни носки на тілі такого візерунку залежать від дуже багатьох факторів.

По перше все залежить від типу вашої шкіри. По друге тривалість залежить від місця нанесення. По третє не варто забувати що за малюнком треба доглядати. І останнє – багато що залежить від якості пасти якою вам робили малюнок.

Середній термін носки мехенді триває від тижня до двох трьох тижнів. Згодом хна починає поступово світлішати. Якщо після повного проявлення хни на тілі ви отримали досить насичений та коричневий відтінок, то скоро він стане помаранчевим, адже хна промальовує лише верхній шар шкіри, який має здатність швидко відновлюватись. Проте такий світлий малюнок може протриматись на шкірі ще досить довго.

hands

 

Як збільшити термін носки тимчасового тату хною?

Все досить просто.

Щоденно протирайте малюнок маслом. Краще щоб це було кокосове масло, але якщо такого ви в себе не знайшли, то чудово підійде як оливкова, так і інша рослинна олія. Це зменшить сухість епідермісу і якомога скоротить його відшаровування.

Також варто мастити олійкою перед взаємодією з водою, це створить захисну плівку і не дасть малюнку змиватись.

Варто пам’ятати що епідерміс відшаровується і разом з ним сходить малюнок, тому не тріть мехенді мочалками, пілінгами та іншими абразивами.

Приходьте, я з радістю зроблю вам тату хною Львів і ви будете самою цікавою та незвичною!