СТУДІЯ МАНІКЮРУ YSY. BEAUTY HOUSE

Львів, вул. Романицького, 8

(бічна вул. Сахарова)

Дзвоніть дізнатися

вільний час 

ФОТО РОБІТ НАШИХ МАЙСТРІВ НІГТЬОВОГО СЕРВІСУ

Манікюр та педикюр (апаратний). ПЕРЕВІРЕНА техніка покриття гель-лаком з вирівнюванням на 21 день. ЛЬВІВ

БЕЗПЕКА: 4-ЕТАПНА СТЕРИЛІЗАЦІЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ МАНІКЮРНОГО ІНСТРУМЕНТУ

Дзвоніть дізнатися

вільний час 

КНОПКА-ДЗВІНОК

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER

Nail cтудія  YSY. Beauty House

Дівочий nails-клуб  закритого типу

ЗРОБИМО МАНІКЮР НА 21 ДЕНЬ

Не сколюється

Не відслоюється

Не тріскається

Не тьмяніє (зберігається блиск)

МЕДИЧНА СТЕРИЛІЗАЦІЯ ІНСТРУМЕНТУ

4-етапна стерилізація та зберігання манікюрного інструменту у одноразових крафт-пакетах

ПЕРЕВІРЕНА АВТОРСЬКА ТЕХНІКА ПОКРИТТЯ ЯНИ ОЛІЙНИК

Носите манікюр поки не відростуть нігті та не набридне колір чи дизайн

ПРОФЕСІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАНІКЮРУ

LED-лампи від 1500 грн

Потужні фрезери від 3000 грн

Манікюрний інструмент STALEKS з високоякісної сталі ручної заточки від 600 грн

Витяжка пилу від 1500 грн

Дзвоніть дізнатися

вільний час 

КНОПКА-ДЗВІНОК

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER

БЕЗПЕКА: 4-ЕТАПНА ДЕЗІНФЕКЦІЯ, СТЕРИЛІЗАЦІЯ ТА ЗБЕРІГАННЯ МАНІКЮРНОГО ІНСТРУМЕНТУ

ЕТАП 1

ЗАМОЧУВАННЯ В ДЕЗІНФІКУЮЧОМУ РОЗЧИНІ SURFANIOS, АНІОЗИМ

Після використання інструмент занурюють у  дезінфікуючий розчин SURFANIOS, АНІОЗИМ, що дає змогу знищити  можливі патогеннні мікроорганізми (віруси, грибки та спори). Даний розчин використовується у медичній практиці для стерилізації хірургічного інструменту та відповідає усім вимогам Санітарно-епідеміологічної служби.

ЕТАП 2

ПЕРЕД СТЕРИЛІЗАЦІЙНА ОЧИСТКА (ПСО)

Після замочування у дезінфікуючому розчині інструмент проходить обробку в ультразвуковій мийці та миття під проточною водою. Цей етап використовуються для змивання хімічного розчину та залишків біологічного матеріалу з манікюрного та педикюрного інструменту.

ЕТАП 3

  СТЕРИЛІЗАЦІЯ У СУХОЖАРОВІЙ ШАФІ ПРИ ТЕМПЕРАТУРІ 180 ГРАДУСІВ ( 60 хв.)

Після ПСО інструмент стерилізується дією високих температур (180 градусів — 60 хвилин) у сухожаровому стерилізаторі. У сухожар інструмент кладеться у одноразових жаростійких крафт пакетах. Крафт пакети мають індикатор обробки, тому Ви завжди можете бути впевнені у стерильності інструменту.

ЕТАП 4.1

  ЗБЕРІГАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ У БАКТЕРАЦИДНОМУ УЛЬТРАФІОЛЕТОВОМУ СТЕРИЛІЗАТОРІ

Стерилізатор оснащений ультрафіолетовою лампою. Ультрафіолетові промені володіють великою бактерицидною здатністю і є згубними для вегетативних форм більшості видів вірусів і бактерій, але не здатні знищити стійкі спорові форми. Тому, в Nail студіях і клініках такі прилади використовуються для бактерицидної обробки аксесуарів і зберігання простерилізованого інструменту.

ЕТАП 4.2

  ЗБЕРІГАННЯ ІНСТРУМЕНТІВ У ОДНОРАЗОВИХ ЗАПАКОВАНИХ ВОЛОГОСТІЙКИХ КРАФТ ПАКЕТАХ 

Після обробки у сухожарі інструмент охолоджується та зберігається у одноразових герметично запакованих крафт пакетах. Без доступу повітря інструмент може зберігати стерильність 20 — 60 днів. Нас кожному крафт пакеті є помітка з датою стерилізації та підпис майстра, який відповівдає за обробку даного інструменту.

ВСКРИТТЯ ПАКЕТУ З ДАТОЮ СТЕРИЛІЗАЦІЇ У  ПРИСУТНОСТІ КЛІЄНТА

Дзвоніть дізнатися

вільний час 

КНОПКА-ДЗВІНОК

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER

ВІДГУКИ ПРО СТУДІЮ YSY.BEAUTY HOUSE

Більше 100 кольорів гель-лаків

Матове / Глянцеве / Бархатне покриття

Широка палітра відтінків

Перевірили та відпрацювали напротязі 3 років

ефективну nail-технологію поєднання матеріалів для покриття світових брендів:

гель-лаків, ТОПів, баз, праймерів, дегідраторів

t

Не можете знайти "СВОГО" майстра манікюру?

t

Важко і руки в красі тримати, і господарство вести?

t

Погано носиться покриття гель-лаком?

t

Миєте посуд, прибираєтеся вдома чи на дачі, займаєтеся іншими домашніми справами і манікюр не тримається?

НАШІ МАЙСТРИ  НІГТЬОВОГО СЕРВІСУ

ТОП Майстер nail-сервісу

з досвідом роботи від 3000 процедур

Олійник Яна

Майстер  nail-сервісу

Шашевська Евгенія

Жіночі історії наших клієнтів

«Я помітила, що мужчина, який мене приваблює, декілька раз звернув увагу на мій манікюр»

Чи приваблює хлопців або мужчин  манікюр  жіночих рук?  Найбільше чоловікам подобаються яскраво-червоні кольори, навіть якщо вони цього не усвідомлюють. Червоний викликає у них підвищення рівня гормонів і збудження. Блондинкам і брюнеткам можна використовувати малинові кольори, а шатенкам — помідорно-червоні.

Тому, якщо ви збираєтесь на романтичне побачення, червоний відтінок лаку зробить вас більш бажаними.

Чоловіки, до речі, при першому знайомстві або на побаченні, не випускають з уваги таку показову деталь, як нігті дівчини або жінки, зокрема її манікюр.

«Я пройшла шосту співбесіду і мене знову не взяли на роботу»

Чи звертають увагу працедавці на неохайний манікюр? Працівники відділу кадрів, які проводять багато співбесід поспіль, не приховують, що одним із способів «відсіяти» кандидата є уважний огляд його зовнішності .

Особи з явно запущеними руками і немитим волоссям мають менше шансів пройти співбесіду, ніж з більш акуратні конкуренти.

«Мені було соромно тиснути руку діловому партнеру»

Коли Ви підписуєте будь-які ділові папери, жестикулюєте при розмові, тримаєте в руці троянду або келих дорогого вина, пам’ятайте, що погляди Ваших співрозмовників прикуті також і до Ваших пальчиків.

Оточуючі оцінюють зовнішній вигляд нігтів їх власниці і за цим критерієм роблять висновки. Буде важливо відзначити, що догляд за нігтями є обов’язковою частиною життя жінки будь-якого віку та соціального становища, особливо якщо ця жінка ставить своєю метою досягти своїх цілей і успіху.

Наприклад, керівництво нерідко дивиться на руки і зокрема нігті співробітників або здобувачів на вакантну посаду, з чого може послідувати висновок про акуратність в роботі.

«Я відчула себе впевненіше у житті»

Як і красиву білизну, яку оточуюючі не бачать, але ви про неї знаєте)), доглянуті нігті з гарним покриттям, що Вам подобаються,  мають сильний психотерапевтичний ефект.

Можливо, подруга, чоловік або колега не помітить змін на кінчиках ваших пальців, але ніхто не зможе не помітити вашу впевненість у собі і відмінний настрій, які, погодьтеся, здорово полегшують життя

«Я перестала відчувати свою унікальність, стиль, енергію»

Манікюр — це модно! Як і на зачіски і одяг, існує мода на певні кольори і види покриття, довжину і форму нігтів, натуральний або яскравий ефект. Зробити новий манікюр самого актуального кольору, щоб опинитися в рядах модниць, набагато простіше і дешевше, ніж купувати елементи одягу або навіть аксесуари.

Манікюр — та мила дрібниця, яка, при невеликих вкладеннях сил і грошей, здатна радувати і дарувати позитивний настрій вам і оточуючим. Не варто ним нехтувати, як мінімум з цієї причини!))

Цікаво знати: Стаття про манікюр гель-лаком

Поняттям гель лаку уже нікого не здивуєш. Покриття гель-лаком Львів пропонує уже не один рік і більшість клієнтів, які хоч раз спробували на собі усі привілеї даного виду покриття залишаються його прихильницями.

Гель лак це гібрид популярних колись нарощених нігтів і звичайного лаку. Багато хто нарощував нігті з метою тривалого манікюру, проте гелевий манікюр не завжди виправдовував очікування та не раз ставав причиною псування нігтьової пластини.

Покриття гель лаком Львів запропонував відносно недавно, проте розпочалась історія цієї послуги одразу з якісних та дорогих матеріалів, що значно вплинуло на перше враження клієнтів.

Жіночі руки – це певне дзеркало. Не даремно ж кажуть, що вік виказують саме жіночі руки. Манікюр Львів пропонує зробити різними техніками, варто вибрати ту, яка є прийнятною та зручною саме для вас  і тоді ваші ручки завжди виглядатимуть доглянутими та молодими. Манікюр гель-лаком – це чудовий вихід для тих, хто хоче мати стійке покриття на нігтях, яке не буде псуватись протягом тривалого часу. Манікюр Львів Nails studio

Технік виконання манікюру є чимало, основними з них є обрізний, апаратний та євро манікюр. Образний манікюр лякає певних клієнток можливістю інфікування різними типами хвороб, котрі передаються через погано простерилізований інструмент.

Також при обрізному манікюрі часом бувають мікротравми та порізи, котрі псують естетику та створюють дискомфорт клієнту. найбільше, за що я не люблю обрізний манікюр – це швидкість заростання кутикули.

Чим частіше та ретельніше робити обрізний манікюр, тим швидше руки знову матимуть неестетичний вигляд і вам доведеться повторно звертатись до майстра. Покриття нігтів гель лаком дозволяє використання будь якого типу чистки нігтьової пластини, проте я схиляюсь до думки, що з обрізним манікюром таке покриття тримається, а особливо естетично виглядає значно менше. Ціни та обрізний манікюр досить демократичні і кожен хто відвідає салони краси може його собі дозволити.

Апаратний манікюр у Львові не є розповсюдженим. Звичайно, такий тип манікюру є досить зручним та швидким для майстра, проте більшість клієнтів все ж надають перевагу обрізному та євро манікюру. При покритті нігтів гель лаком немає ніяких заборон на рахунок використання апаратного манікюру, тому якщо ви є його прихильником, то сміливо йдіть на процедуру, а потім покривайте нігті гелевим покриттям. На апаратний манікюр ціни нічим не відрізняються від його суперників, тому при бажанні можете хоч раз спробувати і такий вид чистки.

Євро манікюр став популярним досить недавно. Хоча зірки Голівуду та інші відомі особистості і займались пропагандою цього виду чистки вже багато років, такий манікюр став популярним у Львові лише нещодавно. Не можна сказати, що Львів у чомусь відстає від своїх більш продвинутих сусідів, проте трішки пізніше нам вдається розпробувати новинки, котрі приходять до нас із-за кордону.

Основною особливістю євро манікюру є його природність та гігієнічність. Під час чистки по-європейськи клієнтам не травмується ні кутикула, ні нігтьова пластина. Кутикула розмягчається за допомогою ванночки чи спеціальних засобів, а згодом обережно відсувається, щоб очистити ніготь від бруду та шкіри, яка утворюється під кутикулою.

Вільна частина нігтя запилюється і доводиться до бажаної форми, а потім нігтик та кутикула покривається спеціальними маслами, котрі зволожують та живлять ніготь та шкіру довкола. При переході на євро манікюр кутикула починає рости повільніше, та створює значно менше труднощів, що дозволяє рідше звертатись до nail-майстра.

Ціна євро манікюру здебільшого входить у вартість покриття гель лаком чи парафінотерапії. Тому питайте nail-майстра чи пропонує він таку послугу. Якщо ви робите комплекс процедур, то вартість буде не високою і становитиме від 20-100 грн.

Покриття нігтів гель лаком. Перед покриттям нігтів гель лаком обов’язково  потрібно робити чистку, адже без неї покриття неможливо буде нанести згідно технології, що значно зменшить тривалість носки, та зіпсує зовнішній вигляд.

Якщо ви вже вирішили звернутись за покриттям нігтів гель лаком у Львові, то запитайте якими матеріалами працює nals-майстер, адже при використанні низькоякісної китайської продукції може значно зіпсуватись нігтик, що змусить вас відмовитись від такої корисної послуги як покриття нігтів гель лаком і змінити ваше враження буде досить складно.

Саме тому вибирайте майстра за сукупністю багатьох факторів, які зроблять вас щасливою володаркою бездоганних рук. А якщо вам вдасться відшукати майстра, який стане для вас не просто майстром манікюру у Львові, а ще й приємним співрозмовником, то відвідання такої чудової процедури буде для вас приємним проведенням часу з користю для власної краси.

Будьте гарними та щасливими, адже ми того варті!

Покриття гель лаком Львів – це можливість отримати чудовий манікюр, яким триматиметься два тижні і укріпить ваші нігті, а що може бути краще?

Дзвоніть дізнатися

вільний час 

КНОПКА-ДЗВІНОК

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER

Написати повідомлення

Натисніть кнопку VIBER